Pro návštěvy

velikost textu
+

Návštěvám je vstup do Domova povolen výhradně hlavním vchodem (z ulice od kruhového objezdu).

RECEPCE
Při příchodu se příchozí osoba vždy nahlásí v recepci. Osoba konající návštěvu bude zapsána do Knihy návštěv, kde je uvedno datum, příjmení,doba příchodu a dobu odchodu, jméno osoby, u které návštěvu koná.

V případě nepřítomnosti pracovníka recepce žádáme návštěvy o zapsání do knihy návštěv, která je položena na pultu recepce.

PROVOZNÍ DOBA
Od 1.4. kalendářního roku do 30.9. kalendářního roku pondělí - neděle 8.00 - 20.00 hod.
Od 1.10. kalendářního roku do 31.3. kalendářního roku pondělí - neděle 7.00 - 19.00 hod.

Mimo pracovní dobu, kdy není otevřena recepce, se budova Domova uzamyká.

NÁVŠTĚVY
Doporučený čas pro návštěvy je od 8.00 do 19.00 hod/20.00 hod. (viz provozní doba), ve zvláštních případech po dohodě i mimo tuto dobu.

Návštěvy nedoporučujeme v době vydávání jídla a nočního klidu:

  • snídaně 7.15 až 8.00 hod.
  • oběd 11.15 až 12.00 hod.
  • večeře 16.30 až 17.00 hod.
  • noční klid 22.00 až 6.00 hod.

PŘÍCHOD NÁVŠTĚVY MIMO DOPORUČENÝ ČAS NEBO NÁVRAT UŽIVATELE Z POBYTU MIMO DOMOV

Mimo provozní dobu recepce je vstup do budovy možný pouze po dohodě s pracovníkem sociálně zdravotního úseku.

V případě příchodu v době, kdy je budova uzamčena, je nutno se telefonicky domluvit se službu konajícím personálem na tel.: 313 512 509 nebo 720 038 350, který Vám vstup do budovy umožní a budovu opět uzamkne.

PARKOVÁNÍ
Návštěvy uživatelů mohou k zaparkování auta využít parkoviště v bezprostřední blízkosti areálu Domova (např. parkoviště u Benziny, v ulici Frant. Diepolta, u bazénu). Návštěvám je zakázáno parkovat před hlavním vchodem. V areálu jsou k parkování návštěv vyhrazeny 4 parkovací místa (včetně 1 místa pro osoby s omezenou pohyblivostí).

V případech, kdy auto přiváží nebo odváží uživatele nebo přiváží na návštěvu starého nebo zdravotně postiženého občana, lze autem přijet až k zadnímu vchodu do Domova (setrvání auta před vchodem do zařízení by však mělo být omezeno jen na nezbytně nutnou dobu).

Objekt je zabezpečen vraty na dálkové ovládání, vjezd je střežen kamerovým systémem. V případě potřeby je pro otevření vrat nutné zazvonit, zvonek je umístěn na vrátkách a řádně se ohlásit pracovníkovi recepce.

KAVÁRNA
Při vstupu do Domova proti recepci je pro uživatele a návštěvy k dispozici kavárna.
Otevírací doba kavárny je pondělí - pátek 7.00 - 16.00 hod., sobota - neděle 12.15 - 15.45 hod.
Otevírací doba může být za určitých podmínek změněna, zejména v době inventury, nemoci nebo dovolené.

Koupíte zde lahůdky, pondělí, středa a pátek zákusky,dále zde také koupíte nanuky, sušenky, čokolády aj. Z nápojů jsou v nabídce různé druhy vod, limonád, nealko pivo a energetické nápoje. K dispozici jsou také některé výrobky drogerie.

Virtuální prohlídka