DOMOV NA ZÁTIŠÍ RAKOVNÍK
POSKYTOVATEL SOCIÁLNÍCH SLUŽEB

velikost textu

DOMOV SENIORŮ V RAKOVNÍKU

Vítáme Vás na webových stránkách Domova Na Zátiší Rakovník, poskytovatele sociálních služeb.

Domov seniorů je příspěvková organizace, jejímž zřizovatelem je Středočeský kraj.

Jsme pobytové zařízení sociálních služeb s kapacitou 88 lůžek,poskytující celodenní péči v šestipodlažní bezbariérové budově s 2 výtahy a zahradou.

Domov se nachází na území královského města Rakovníka v budově, která dříve sloužila jako internát Střední zemědělské školy. Přestavba objektu byla zahájena 1. 11. 2013 a oficiální otevření Domova se konalo 3. 5. 2016.

Naše organizace se zúčastnila Individuálního projektu Středočeského kraje „Zvyšování kvality sociálních služeb ve Středočeském kraji“ s registračním číslem CZ.1.04/3.1.00/05.00049. Tento projekt byl financován z Evropského sociálního fondu prostřednictvím OP Lidské zdroje a zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR. Cílem tohoto projektu bylo průběžné vzdělávání našich pracovníků.

<

PODĚKOVÁNÍ

"V souvislosti s pobytem mého manžela, Vám tímto chci poděkovat za péči, která mu byla poskytována personálem domova. Jejich péče byla všestranná, nepřetržitá a hodna údivu. Děkuji."

Marie S. ( 3.8.2021)

PODĚKOVÁNÍ

"Tímto bych chtěl poděkovat za vzornou profesionální péči o mojí maminku. Díky všem zaměstnancům domova seniorů je o ní dobře postaráno po všech stránkách."

Martin D. (15.7.2019)

PODĚKOVÁNÍ

Velké poděkování všem zaměstnancům (sestřičkám, sociálním pracovnicím, aktivizačním pracovnicím, kuchařkám, děvčatům v prodejně, pomocnému personálu) a všem, kdo se v domově pro seniory starají o naše blízké. Moje maminka, která stejně jako my je velmi spokojená a hlavně (z čeho máme velikou radost)se zlepšil její zdravotní stav.
Děvčata díky moc.

Alena Bžochová (14.6.2019)

PODĚKOVÁNÍ

"Dobrý den, moc děkuji všem sestřičkám, pečovatelkám, paní doktorce, za vzornou péči o mého tatínka pana Boubína. Kdykoliv tam přijdeme, je vzorně opatřen. Personál nás o všem informuje. Při komunikaci je personál trpělivý, ochotný, empatický. Dík patří i lidem zajišťujícím úklid. Vždy je všude vzorně uklizeno. Ještě jednou dík za možnost parkování panu řediteli. Jednou bych tam ráda u vás dožila. Snad tento stav vydrží.:)"

Hedvika Štěpánová (6.6.2019)

PODĚKOVÁNÍ

"Velké poděkování všem sestřičkám Domova Na Zátiší Rakovník za lidský přístup a perfektní profesionální péči o mého tatínka, kulturním referentkám za pestrý program, kuchařkám za výbornou kuchyni a ostatním zaměstnancům za vytvoření krásného a důstojného prostředí pro všechny klienty. Ještě jednou děkuji."

Eva Honzíková (24.5.2019)

PODĚKOVÁNÍ

"Paní Anna Málová je velmi spokojená s ubytováním, velmi dobrým jídlem, profesionální péčí a pěknými kulturními akcemi v DS."

rodina Krejzová, Volovíková a Málová (23.5.2019)

REFERENCE

"S péči o maminku jsme spokojeni.Zaměstananci jsou zde ochotní a vstřícní. Vedení domova se neustále snaží zlepšovat prostředí, ve kterém klienti žijí. Děkujeme."

rodina Keslova

REFERENCE

"Jsem velice spokojena s ubytováním a službami v domově seniorů, kde mám svoji tetu paní M.D. Při každé návštěvě je vždy vše v pořádku. Děkuji Vám."

Evženie Papoušková

PODĚKOVÁNÍ

"Dobrý den, děkuji za to, jak se staráte o vaše klienty. Je fajn vědět, že je můj táta v dobrých rukou. Díky."

Emil P.

REFERENCE

"Ochota, vstřícnost,zájem o klienta,výborná kuchyně,nápaditý program pro seniory,organizace besed a vystoupení,velmi pěkné a důstojné prostředí,spolupráce s rodinou to jsou podmínky vytvořené pro naše blízké. Děkujeme za péči o maminku. "

Miroslav a Jiří Čihařovi

PODĚKOVÁNÍ

"V souvislosti s pobytem mého manžela, Vám tímto chci poděkovat za péči, která mu byla poskytována personálem domova. Jejich péče byla všestranná, nepřetržitá a hodna údivu. Děkuji."

Marie S. ( 3.8.2021)

>

RYCHLÝ KONTAKT

Recepce
313 518 002

IČ: 71209930
DIČ: CZ71209930

ID datové schránky: pcxkifw

Domov Na Zátiší Rakovník
poskytovatel sociálních služeb

Frant. Diepolta 1787
269 01 Rakovník

Virtuální prohlídka